Papildomas priėmimas į antrosios pakopos religijos studijų programą (VF ir VNF vietas) [18-07-16]

 

Norėdami dalyvauti papildomame priėmime prašymus galite pildyti (ISAS) VU interneto svetainėje https://www.vu.lt/kviecia#magistranturos-ir-mokyklos-pedagogikos nurodytu adresu nuo liepos 16 d. 13.00 val. iki rugpjūčio 24 d. 24 val. Prašymai priimami tik internetu. Papildomame priėmime gali dalyvauti ir asmenys, nedalyvavę pagrindinio priėmimo I ir II etape. Stojantieji gali prisijunti prie VU ISAS turimais prisijungimo duomenimis, jei jau dalyvavo pagrindiniame priėmime. Kitu atveju, stojantieji turi pirmiausia užsiregistruoti sistemoje. Dalyvavusieji pagrindiniame priėmime VU ISAS būtinai turi pateikti naują prašymą studijuoti (ankstesnis prašymas studijuoti negalios).

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/kviecia/d-u-k#prasymo-pateikimas

Stojantiesiems, kurių pirmosios pakopos arba vientisųjų studijų baigimo diplomo ir jo priedėlio duomenys perkeliami į priėmimo sistemą, atvykti asmeniškai į dokumentų registravimą nereikia. Asmenys, kurių diplomo ir jo priedėlio duomenys į sistemą nėra perkeliami internetu, turi juos suvesti savarankiškai ir dokumentų originalus į Universitetą pristatyti asmeniškai. Dokumentus registruoti privalo tik tie asmenys, kurie jų neregistravo ankstesnių etapų metu. Dokumentų registracija Informacinių technologijų paslaugų centre (Saulėtekio al. 9):

  • rugpjūčio 27 d. (pirmadienis) 9:00–15:00 val.
  • rugpjūčio 28 d. (antradienis) 9:00–13:00 val.

Kvietimų studijuoti paskelbimas rugpjūčio 29 d. 14:00 val.

Papildomo priėmimo metu studijų sutartys sudaromos:

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/kviecia#magistranturos-ir-mokyklos-pedagogikos

Priėmimas į antrosios pakopos religijos studijų programą – antras etapas [18-07-04]

 

Norėdami dalyvauti II priėmimo etape prašymus dalyvauti priėmime galite pildyti (ISAS) VU interneto svetainėje www.kviecia.vu.lt nurodytu adresu nuo liepos 5 d. 14:00 val. iki liepos 9 d. 24:00 val. Prašymai priimami tik internetu.

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/kviecia/d-u-k#prasymo-pateikimas

Stojantiesiems, kurių pirmosios pakopos arba vientisųjų studijų baigimo diplomo ir jo priedėlio duomenys perkeliami į priėmimo sistemą, atvykti asmeniškai į dokumentų registravimą nereikia. Asmenys, kurių diplomo ir jo priedėlio duomenys į sistemą nėra perkeliami internetu, turi juos suvesti savarankiškai ir dokumentų originalus į Universitetą pristatyti asmeniškai. Dokumentų registracija Informacinių technologijų paslaugų centre (Saulėtekio al. 9):

  • Liepos 10 d. (antradienis) 9.00-13.00 val.

Jei stojantysis registravo dokumentus asmeniškai pirmojo etapo metu, jam nebereikia atvykti į dokumentų registraciją.

Kvietimų studijuoti paskelbimas liepos 11 d. 11:00 val.

II etapo metu studijų sutartys sudaromos liepos 12 d. 10:00 - 14:00 val.; internetu Sutartys sudaromos nuo liepos 11 d. 11:00 val. iki liepos 12 d. 24:00 val.

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/kviecia.

Religijos studijų programos baigiamųjų darbų gynimai [18-06-07]

RELIGIJOS STUDIJŲ MAGISTRO BAIGIAMŲJŲ DARBŲ GYNIMAI

 2018 BIRŽELIO 8 D., PENKTADIENIS, 11:00 VAL., 106 aud.

Priėmimas į Religijos studijų programą 2018 m. [18-05-31]

SVARBU: pirminis prašymų pateikimas 2018.05.22 – 2018.06.27 24:00 val. TIK INTERNETU!

Informacija stojantiems į religijos studijų magistrantūrą!

VU Filosofijos fakulteto antrosios pakopos religijos studijų programą galima studijuoti nuolatinėse studijose. 6-iems šiais metais į nuolatines studijas priimtiems studentams studijų įmoka bus apmokama valstybės biudžeto lėšomis. Asmenys, siekiantys pakartotinai studijuoti pagal antrosios pakopos studijų programą ir daugiau kaip pusę ankstesnės studijų programos kreditų yra įgiję valstybės biudžeto lėšomis, neturi teisės pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą ir gali pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą vietą (priimama iki 5 studentų). 2017 m. metinė studijų kaina – 2262 EUR, 2018 m. magistrantūos kainos bus žinomos birželio mėn.

Kas gali studijuoti religijos studijų magistrantūroje?

Į religijos studijų magistrantūros programą gali stoti visi asmenys, baigę bet kurios studijų programos universitetines  bakalauro studijas ir išklausę keturis dalykus (20 kreditų), galimus priskirti filosofijos bei religijos ir kultūros sąveikos disciplinoms. Konkursinis balas formuojamas iš šių dalykų įvertinimų ir diplomo priedėlio (priedo) svertinio vidurkio. Įstojusieji ir turintys mažiau nei 4 disciplinas (20 kreditų), galimas priskirti filosofijos bei religijos ir kultūros sritims, per pirmuosius magistro studijų metus turės papildomai išklausyti trūkstamas disciplinas ir surinkti trūkstamus kreditus.

Kilus klausimams dėl užskaitomų filosofijos bei religijos ir kultūros sąveikos disciplinoms priskiriamų dalykų, kreiptis į Danutę Bacevičiūtę el. paštu:

Plačiau apie VU religijos studijų magistro programą galite paskaityti čia.

Dokumentų registracija Informacinių technologijų taikymo centre (Saulėtekio al. 9):

Asmenys, kurių diplomo ir jo priedėlio duomenys į sistemą nėra perkeliami internetu, turi juos suvesti savarankiškai ir dokumentų originalus į Universitetą pristatyti asmeniškai.

  • Birželio 28 d. (antradienis) 10.00-17.00 val.
  • Birželio 29 d. (trečiadienis) 9.00-15.00 val.

Kvietimai studijuoti paskelbiami (informacija pateikiama prisijungus prie ISAS sistemos asmeninės stojančiojo paskyros Universiteto interneto svetainėje https://www.vu.lt/kviecia nurodytu adresu) liepos 3 d. 10 val.

Studijų sutarčių pasirašymas Informacinių technologijų taikymo centre (Saulėtekio al. 9) – liepos 4 d. nuo 10.00 iki 14.00.

Internetu sutartys sudaromos nuo liepos 3 d. 10 val. iki liepos 4 d. 24 val.

Visą informaciją apie priėmimo taisykles, reikalingų dokumentų sąrašą, stojamąją studijų įmoką ir kt. rasite VU svetainės informacijoje stojantiesiems adresu https://www.vu.lt/kviecia#magistro

Filosofijos instituto seminaras [18-04-18]

Balandžio 25 d. (trečiadienį), 17.00 val., kviečiame į Filosofijos instituto seminarą:

  • Kontinentinės filosofijos ir religijos studijų katedros doktorantas Andrius Dovydėnas skaitys pranešimą „Hėgeliškos kūno sampratos transformacijos J. Butler ir C. Malabou filosofijose“ [pranešimo santrauka]. Komentuos prof. Gintautas Mažeikis ir prof. Rita Šerpytytė.
  • Kontinentinės filosofijos ir religijos studijų katedros doktorantas Algirdas Fediajevas skaitys pranešimą „Miguelio de Unamuno religijos filosofija kaip „numitinimas“: transcendencijos problema“ [pranešimo santrauka]. Komentuos doc. Mintautas Gutauskas ir prof. Dalius Jonkus.

Seminaras vyks Filosofijos fakulteto 306 aud.

Seminaro plakatas

Kontaktinis asmuo:
Kristina Rinkevičienė
VU Filosofijos instituto administratorė
Tel.: (8-5) 266 7617
El. p.:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos