Papildomas priėmimas į antrosios pakopos religijos studijų programą (VF ir VNF vietas) [18-07-16]

 

Norėdami dalyvauti papildomame priėmime prašymus galite pildyti (ISAS) VU interneto svetainėje https://www.vu.lt/kviecia#magistranturos-ir-mokyklos-pedagogikos nurodytu adresu nuo liepos 16 d. 13.00 val. iki rugpjūčio 24 d. 24 val. Prašymai priimami tik internetu. Papildomame priėmime gali dalyvauti ir asmenys, nedalyvavę pagrindinio priėmimo I ir II etape. Stojantieji gali prisijunti prie VU ISAS turimais prisijungimo duomenimis, jei jau dalyvavo pagrindiniame priėmime. Kitu atveju, stojantieji turi pirmiausia užsiregistruoti sistemoje. Dalyvavusieji pagrindiniame priėmime VU ISAS būtinai turi pateikti naują prašymą studijuoti (ankstesnis prašymas studijuoti negalios).

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/kviecia/d-u-k#prasymo-pateikimas

Stojantiesiems, kurių pirmosios pakopos arba vientisųjų studijų baigimo diplomo ir jo priedėlio duomenys perkeliami į priėmimo sistemą, atvykti asmeniškai į dokumentų registravimą nereikia. Asmenys, kurių diplomo ir jo priedėlio duomenys į sistemą nėra perkeliami internetu, turi juos suvesti savarankiškai ir dokumentų originalus į Universitetą pristatyti asmeniškai. Dokumentus registruoti privalo tik tie asmenys, kurie jų neregistravo ankstesnių etapų metu. Dokumentų registracija Informacinių technologijų paslaugų centre (Saulėtekio al. 9):

  • rugpjūčio 27 d. (pirmadienis) 9:00–15:00 val.
  • rugpjūčio 28 d. (antradienis) 9:00–13:00 val.

Kvietimų studijuoti paskelbimas rugpjūčio 29 d. 14:00 val.

Papildomo priėmimo metu studijų sutartys sudaromos:

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/kviecia#magistranturos-ir-mokyklos-pedagogikos

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos