Priėmimas į Religijos studijų programą 2018 m. [18-05-31]

SVARBU: pirminis prašymų pateikimas 2018.05.22 – 2018.06.27 24:00 val. TIK INTERNETU!

Informacija stojantiems į religijos studijų magistrantūrą!

VU Filosofijos fakulteto antrosios pakopos religijos studijų programą galima studijuoti nuolatinėse studijose. 6-iems šiais metais į nuolatines studijas priimtiems studentams studijų įmoka bus apmokama valstybės biudžeto lėšomis. Asmenys, siekiantys pakartotinai studijuoti pagal antrosios pakopos studijų programą ir daugiau kaip pusę ankstesnės studijų programos kreditų yra įgiję valstybės biudžeto lėšomis, neturi teisės pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą ir gali pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą vietą (priimama iki 5 studentų). 2017 m. metinė studijų kaina – 2262 EUR, 2018 m. magistrantūos kainos bus žinomos birželio mėn.

Kas gali studijuoti religijos studijų magistrantūroje?

Į religijos studijų magistrantūros programą gali stoti visi asmenys, baigę bet kurios studijų programos universitetines  bakalauro studijas ir išklausę keturis dalykus (20 kreditų), galimus priskirti filosofijos bei religijos ir kultūros sąveikos disciplinoms. Konkursinis balas formuojamas iš šių dalykų įvertinimų ir diplomo priedėlio (priedo) svertinio vidurkio. Įstojusieji ir turintys mažiau nei 4 disciplinas (20 kreditų), galimas priskirti filosofijos bei religijos ir kultūros sritims, per pirmuosius magistro studijų metus turės papildomai išklausyti trūkstamas disciplinas ir surinkti trūkstamus kreditus.

Kilus klausimams dėl užskaitomų filosofijos bei religijos ir kultūros sąveikos disciplinoms priskiriamų dalykų, kreiptis į Danutę Bacevičiūtę el. paštu:

Plačiau apie VU religijos studijų magistro programą galite paskaityti čia.

Dokumentų registracija Informacinių technologijų taikymo centre (Saulėtekio al. 9):

Asmenys, kurių diplomo ir jo priedėlio duomenys į sistemą nėra perkeliami internetu, turi juos suvesti savarankiškai ir dokumentų originalus į Universitetą pristatyti asmeniškai.

  • Birželio 28 d. (antradienis) 10.00-17.00 val.
  • Birželio 29 d. (trečiadienis) 9.00-15.00 val.

Kvietimai studijuoti paskelbiami (informacija pateikiama prisijungus prie ISAS sistemos asmeninės stojančiojo paskyros Universiteto interneto svetainėje https://www.vu.lt/kviecia nurodytu adresu) liepos 3 d. 10 val.

Studijų sutarčių pasirašymas Informacinių technologijų taikymo centre (Saulėtekio al. 9) – liepos 4 d. nuo 10.00 iki 14.00.

Internetu sutartys sudaromos nuo liepos 3 d. 10 val. iki liepos 4 d. 24 val.

Visą informaciją apie priėmimo taisykles, reikalingų dokumentų sąrašą, stojamąją studijų įmoką ir kt. rasite VU svetainės informacijoje stojantiesiems adresu https://www.vu.lt/kviecia#magistro

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos