Kviečiame į profesorės habil. dr. sesers Teresos Obolevitch paskaitas [18-04-06]

Balandžio 9–10 d. VU Filosofijos fakultete Kontinentinės filosofijos ir religijos studijų katedros kvietimu Jono Pauliaus II popiežiškojo universiteto Krokuvoje Filosofijos fakulteto profesorė habil. dr. sesuo Teresa Obolevitch skaitys paskaitas, skirtas XX a. rusų teologijos krypčiai – neopatristinės sintezės mokyklai.

balandžio 9 d., 401 a.

13.00 val.: G.Florovskio neopatristinės sintezės projektas ir „Nouvelle Théologie“

15.00 val.: Mirra Lot-Borodine, Vladimiras Loskis ir jų reikšmė Vakarų mąstymui

balandžio 10 d., 209 a.

11.30 val.: Vasilijus Krivošeinas ir kiti neopatristinės sintezės atstovai

Paskaitos bus skaitomos lenkų kalba ir verčiamos į lietuvių kalbą.

Sesuo prof. dr. habil. Teresa Obolevitch yra knygų Nuo onomatodoksijos iki estetikos. Aleksiejaus Losevo simbolio samprata (2011), Simbolis rusų kultūroje (2011), Rusų mintis Europoje. Recepcija, polemika, raida (2013), Rusų patristinio renesanso filosofija (2014), Tikėjimas ir protas rusų filosofijoje (2015) ir kt. autorė bei sudarytoja.

Paskaitų prieiga socialiniame tinkle Facebook

Kontaktinis asmuo: