RSTC doc. A. Pažėraitės pranešimas tarptautinėje konferencijoje Taline [15-06-22]

RSTC docentė A. Pažėraitė 2015 m. birželio 17-20 d. dalyvavo tarptautinėje CESNUR konferencijoje Taline „Religious Innovation and Religious Change in the 21st Century ir skaitė pranešimą "Church of Ingling‘s, Rodnoverye, ISKCON and "In the search of the [lost] history“: bewitchment of historical consciousness in new religious movements" ("Inglingų bažnyčia, Rodnoverie, ISKCON ir “[Prarastos] istorijos paieškos”: istorinės sąmonės apkerėjimas naujuose religiniuose judėjimuose")