Priėmimas į antrosios pakopos religijos studijų programą – antras etapas [18-07-04]

 

Norėdami dalyvauti II priėmimo etape prašymus dalyvauti priėmime galite pildyti (ISAS) VU interneto svetainėje www.kviecia.vu.lt nurodytu adresu nuo liepos 5 d. 14:00 val. iki liepos 9 d. 24:00 val. Prašymai priimami tik internetu.

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/kviecia/d-u-k#prasymo-pateikimas

Stojantiesiems, kurių pirmosios pakopos arba vientisųjų studijų baigimo diplomo ir jo priedėlio duomenys perkeliami į priėmimo sistemą, atvykti asmeniškai į dokumentų registravimą nereikia. Asmenys, kurių diplomo ir jo priedėlio duomenys į sistemą nėra perkeliami internetu, turi juos suvesti savarankiškai ir dokumentų originalus į Universitetą pristatyti asmeniškai. Dokumentų registracija Informacinių technologijų paslaugų centre (Saulėtekio al. 9):

  • Liepos 10 d. (antradienis) 9.00-13.00 val.

Jei stojantysis registravo dokumentus asmeniškai pirmojo etapo metu, jam nebereikia atvykti į dokumentų registraciją.

Kvietimų studijuoti paskelbimas liepos 11 d. 11:00 val.

II etapo metu studijų sutartys sudaromos liepos 12 d. 10:00 - 14:00 val.; internetu Sutartys sudaromos nuo liepos 11 d. 11:00 val. iki liepos 12 d. 24:00 val.

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/kviecia.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos