Paskaitos „Religija ir šiuolaikinio pasaulio iššūkiai“ [2012-06-28] [12-06-25]

ezio-gambaŠ. m. birželio 28 d. Luigi Pareyson‘o filosofinių - religinių studijų centras ir VU Religijos studijų ir tyrimų centras kviečia į Dr. Ezio Gamba seminarą „Religija ir šiuolaikinio pasaulio iššūkiai“*, kuris vyks Filosofijos fakulteto 303 aud.

Seminaro programa:

11:00 – 12:30 val. Cratylus muzikoje. Santykio tarp prigimties ir konvencijos perspektyvos pradedant muzika.
13:00 – 14:30 val. Cratylus muzikoje. Santykio tarp prigimties ir konvencijos perspektyvos pradedant muzika.

Paskaitos bus skaitomos italų kalba ir verčiamos į lietuvių kalbą.

* Susitikimas organizuojamas vykdant projektą „Religija ir kultūra - šiuolaikinio pasaulio iššūkiai tapatumui“. (Projekto vadovė prof. Rita Šerpytytė), (sut. Nr. VAT-13/2010).