Alumnams [11-05-12]

2008 m. balandžio 2 d. Filosofijos fakultete įvyko Alumnų draugijos susirinkimas, kurio metu buvo aptarti draugijos planai, artimiausios 2008 m. veiklos bei išrinkta draugijos valdyba:

ImageDraugijos pirmininkė - Rūta Svarinskaitė
Studijų krypčių atstovai:
Filosofijos - Nerija Putinaitė,
Sociologijos - Mindaugas Degutis,
Psichologijos - Jonė Sikorskienė,
Socialinio darbo - Diana Stankaitienė,
Edukologijos - Tomas Staniulis,
Draugijos finansininkas - Viktoras Keturakis.

Filosofijos fakultetas džiaugiasi prasiplėtusia savo bendruomene ir linki įdomių, sėkmingų veiklų bei abipusio bendradarbiavimo.

Image

Fakulteto bendruomenė, siekdama suburti visus savo narius ir išlaikyti kaip galima glaudesnius ryšius, ir toliau kviečia prisijungti naujus narius. Jūs kviečiami dalyvauti VU Filosofijos fakulteto Alumnų draugijos veikloje nepriklausomai nuo to, kuriais metais Vilniaus universitete baigėte  filosofijos, edukologijos, psichologijos, socialinio darbo, sociologijos, informacinės visuomenės studijų, specialiosios pedagogikos studijų programas. Įsitraukę į alumnų veiklą, Jūs sutiksite senus draugus iš savo studijų laikų, turėsite progos dalyvauti Fakulteto bei Universiteto renginiuose, sužinosite apie tai, kuo šiandien gyvena Jūsų Alma Mater. Jūsų patirtis ir nuomonė dėl studijų programų tobulinimo, ryšių palaikymo su visuomene bei aktyvus dalyvavimas Fakulteto bendruomenės veikloje yra labai vertinga kitiems Fakulteto bendruomenės nariams.

Filosofijos fakulteto absolventai buvo kviečiami registruotis Alumnų duomenų bazėje. Jei nesiregistravote anksčiau, kviečiame tai padaryti dabar:

Registracija Filosofijos fakulteto Alumnų duomenų bazėje

Image

Visus užsiregistravusius maloniai kviečiame tapti Filosofijos fakulteto Alumnų draugijos nariais. Tam reikia užpildyti prašymą (jį pasirašytą reiktų atnešti į Filosofijos fakultetą (Universiteto g. 9/1, 206 k.) arba atsiųsti užpildytą elektroniniu   paštu ir vėliau susitikus pasirašyti), sumokėti nario mokestį 50 Lt bei įsitraukti į draugijos organizuojamas veiklas apie kurias bus pranešta Alumnų draugijos internetiniame puslapyje bei elektroninėje konferencijoje.

Rekvizitai nario mokesčiui:

Sąskaita Nordea banke: LT332140030001291966, banko kodas 21400;

Mokėjimo paskirtis: Alumnų draugijos nario (vardas, pavardė) mokestis.

Norintiems pervesti 2 proc. pajamų mokesčio:

Įmonės kodas: 301489892;

Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Alumni draugija;

Adresas: Universiteto 9/1, LT-01513 Vilnius;

Sąskaita Nordea banke: LT332140030001291966.

Filosofijos fakulteto Alumnų draugijos įstatai