Karjeros diena Vidaus reikalų ministerijoje [17-03-14]

RSTC studentus kviečiame dalyvauti Vidaus reikalų ministerijos rengiamoje Karjeros dienoje, kurioje galėsite iš arčiau susipažinti su VRM veikla bei gauti visus atsakymus apie valstybės tarnybą, praktikos atlikimo sąlygas, įsidarbinimo ir karjeros galimybes.

Pirmojoje Karjeros dienos dalyje studentams bus surengtas orientacinis žaidimas, antrojoje – pranešimai Karjeros dienos tema.

Renginio pradžia – š. m. balandžio 3 d. 10 val., trukmė – iki 2 val. vieta – Vidaus reikalų ministerija, Šventaragio g. 2, Vilnius (Baltoji salė).

Dalyvauti Karjeros dienoje galės tik registruoti studentai, todėl iki kovo 21 d. kviečiame užpildyti šią formą.