Armando Massarenti paskaita "Leopardis: poezija, mokslas ir filosofija" [14-10-21]

Italų kultūros institutas

ir

VU Religijos studijų ir tyrimų centras

Spalio 23 d. 18 val. kviečia į Armando Massarenti paskaitą „Leopardis: poezija, mokslas ir filosofija"*, kuri įvyks Italų kultūros institute (Universiteto g. 4, Vilnius)

31SZdE8EFfL. SY300

Armando Massarenti, filosofas ir dienraščio „Sole 24 Ore“ kultūros skilties redaktorius, pasakos mums apie sudėtingus poezijos, filosofijos ir mokslo ryšius žymaus italų poeto kūryboje. Tai dar mažai tyrinėtas Leopardžio kūrybos aspektas, įrodantis kad dar visai neseniai mokslo kultūra ir humanitariniai dalykai nebuvo visiškai atskiri pasauliai.

Įėjimas nemokamas.

Rekomenduojame pranešti, kad dalyvausite, elektroniniu paštu arba telefonu: b;+370 5 2611076/7

*Paskaita vyks italų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.