Priėmimas į antrosios pakopos studijas-2014 [14-06-04]

SVARBU: pirminis prašymų pateikimas 06.28-07.01 24:00 val. TIK INTERNETU!

Daugiau informacijos apie priėmimus rasite http://www.vu.lt/kviecia/rinkis-studijas/kaip-istoti/2-pakopos-studijos

Informacija stojantiems į religijos studijų magistrantūrą!

VU RSTC antrosios pakopos religijos studijų programą galima studijuoti nuolatinėse studijose. 6-iems šiais metais į nuolatines studijas priimtiems studentams studijų įmoka bus apmokama biudžeto lėšomis. Studijuojantiems savo lėšomis (priimama iki 5 studentų) nuolatinėse studijose arba jau turintiems magistro laipsnį metinė studijų kaina - 6330 litai (1833,29 EUR). Asmenys, stojantys į antrosios pakopos studijas bei jau turintys antrosios pakopos studijų baigimo diplomą ir daugiau nei pusę Lietuvoje baigtų studijų kreditų yra įgiję valstybės lėšomis, turi teisę pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą vietą.

Kas gali studijuoti religijos studijų magistrantūroje?

Į religijos studijų magistrantūros programą gali stoti visi asmenys, baigę bet kurios studijų programos universitetines  bakalauro studijas ir išklausę keturis dalykus (20 kreditų), galimus priskirti filosofijos bei religijos ir kultūros sąveikos disciplinoms. Konkursinis balas formuojamas iš šių dalykų įvertinimų ir diplomo priedėlio (priedo) svertinio vidurkio.  Įstojusieji, neturintys bent 4 disciplinų (20 kreditų), galimų priskirti filosofijos bei religijos ir kultūros sritims, turės papildomai šiuos kreditus surinkti per pirmuosius studijų metus.

SVARBU!

Pažymų nr. 2 išdavimo laikas Religijos studijų ir tyrimų centre (Universiteto g. 9/1, 105 kab.):

• Liepos 1 d. (antradienis) 14.00-16.00 val.
  • Liepos 2 d. (trečiadienis) 10.00-12.00 val.
  • Liepos 3 d. (ketvirtadienis) 10.00-13.00 val.
  • Liepos 4 d. (penktadienis) 10.00-13.00 val.

Dokumentų registracija ir prašymų pateikimas Informacinių technologijų taikymo centre (Saulėtekio al. 9):

• Liepos 2 d. (trečiadienis) 10.00-18.30 val.
  • Liepos 3 d. (ketvirtadienis) 8.00-17.00 val.
  • Liepos 4 d. (penktadienis) 9.00-15.00 val.

Kvietimai studijuoti paskelbiami VU tinklalapyje (informacija prieinama nurodžius asmens tapatybės ir kitus reikalingus duomenis), taip pat ir VU priėmimo komisijoje liepos 8 d. 16 val.

Pakviestųjų studijuoti dokumentų priėmimas ir studijų sutarčių pasirašymas Informacinių technologijų taikymo centre (Saulėtekio al. 9) arba internetu neatvykstant į Universitetą vyks:

• liepos 9 d.   (trečiadienis)        8.00 – 17.00
  • liepos 10 d.   (ketvirtadienis)  9.00 – 15.00

Visą informaciją apie priėmimo taisykles, reikalingų dokumentų sąrašą, stojamąją studijų įmoką ir kt. rasite VU svetainės informacijoje stojantiesiems adresu http://www.vu.lt/kviecia/rinkis-studijas/kaip-istoti/2-pakopos-studijos

Išsamesnė informacija el. paštu: , tel. 268 71 89 arba 105 kab. (Universiteto g. 9/1)