Knygos „Kinas ir filosofija“ pristatymas [13-11-11]

Knygos „Kinas ir filosofija“ pristatymas

Šį ketvirtadienį, lapkričio 14 d., 19 val. „Meno Avilio“ mediatekoje (Vilniaus Mokytojų namai, Vilniaus g. 39) vyks knygos „Kinas ir filosofija“ pristatymas.

„Kinas ir filosofija“ - pirmoji lietuvių autorių parengta monografija skirta kino ir filosofijos santykiui apsvarstyti (knyga yra VU Religijų studijų ir tyrimų centro vykdyto projekto „Filosofiniai kino meno tyrimai: teorinės prielaidos, metodai, uždaviniai“ rezultatas).

Kolektyvinės monografijos bendraautoriai filosofai Nerijus Milerius (kuris yra ir knygos sudarytojas), Audronė Žukauskaitė, Jūratė Baranova, Kristupas Sabolius bei kinotyrininkas Lukas Brašiškis pristatys knygoje plėtojamas idėjas bei pasidalins mintimis apie kino ir filosofijos susitikimų galimybes.

Kaip teigiama knygos įvade, “šios monografijos autoriai veikiau suvokia kino filosofiją kaip tokį kino ir filosofijos susitikimą, kuris įvyksta trečiosiose, t. y. nei kino, nei filosofijos iš anksto nepasisavintose teritorijose [... todėl] monografijoje svarstomos temos, į kurias kartu gali žvelgti ir kinas, ir filosofija. Autoriai tikisi, kad knyga įsiterps į jau vykstančias diskusijas kino ir filosofijos tema ir suteiks impulsą naujiems diskusijų aspektams.”

Kviečiame į renginį!

Leidinį galite įsigyti Religijos studijų ir tyrimų centre. Kaina - 40 lt.(su PVM)