Filosofijos instituto seminaras [18-04-18]

Balandžio 25 d. (trečiadienį), 17.00 val., kviečiame į Filosofijos instituto seminarą:

• Kontinentinės filosofijos ir religijos studijų katedros doktorantas Andrius Dovydėnas skaitys pranešimą „Hėgeliškos kūno sampratos transformacijos J. Butler ir C. Malabou filosofijose“ [pranešimo santrauka]. Komentuos prof. Gintautas Mažeikis ir prof. Rita Šerpytytė.
  • Kontinentinės filosofijos ir religijos studijų katedros doktorantas Algirdas Fediajevas skaitys pranešimą „Miguelio de Unamuno religijos filosofija kaip „numitinimas“: transcendencijos problema“ [pranešimo santrauka]. Komentuos doc. Mintautas Gutauskas ir prof. Dalius Jonkus.

Seminaras vyks Filosofijos fakulteto 306 aud.

Seminaro plakatas

Kontaktinis asmuo: