Mirė VU RSTC dėstytojas dr. Valdas Mackela [17-11-25]

Mirė VU RSTC dėstytojas dr. Valdas Mackela

Penktadienio, lapkričio 24-osios, vakarą po ilgos ligos į Tėvo namus iškeliavo dr. Valdas Mackela – Vytauto Didžiojo universiteto Teologijos fakulteto ir Vilniaus universiteto Religijos studijų ir tyrimų centro dėstytojas.

Apie tai savo feisbuko paskyroje pranešė velionio žmona Dalia Mackelienė: „Šį vakarą Viešpats pasilenkė ir pabučiavo savo mylimąjį Valdą Mackelą. Melskime už jo nuostabios sielos kelionę.“

Dogminės teologijos dėstytojas Valdas Mackela aktyviai talkino kurdamas „Marijos radijo“ laidas, skaitė viešas paskaitas, bendradarbiavo sielovadoje.

Atsisveikinti ir melstis už Valdą Mackelą artimieji kviečia sekmadienį (lapkričio 26 d.) nuo 9 val. Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios Šv. Mykolo koplyčioje (Maironio g. 10).

Šventos Mišios už Valdą bus aukojamos sekmadienį 18.30 val. Bernardinų bažnyčioje. Po Šventų Mišių – šlovinimo ir liudijimų vakaras.

Pirmadienį 10 val. išlydėjimas į Raudondvario bažnyčią (M. Valančiaus g. 24, Kauno raj.), kurioje Šv. Mišios bus aukojamos 13 val. Po Šv. Mišių – laidotuvės Raudondvario naujosiose kapinėse.

„Tęsiant Valdo misiją, kviestume vietoj gėlių palikti auką, kuri bus skirta jaunimo evangelizacijos veiklai“ – kviečia bičiuliai ir artimieji.

VU Religijos studijų ir tyrimų centro dėstytojai ir studentai nuoširdžiai užjaučia visus artimuosius ir bičiulius, gedinčius dėl Valdo mirties. Dėkojame Dievui už visą jo gyvenimą ir meldžiame – „Amžinoji šviesa jam tešviečia.“

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos