RENOVATIO STUDIORUM 2017 [17-08-25]

ŠVENTĖS PROGRAMA

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.00-11.45 val. – Pirmoji paskaita „Ar kriminologija yra filosofinis mokslas?“. Paskaitą Universiteto VU Teatro salėje (Universiteto g. 3) skaito Sociologijos katedros profesorius, Kriminologinių studijų centro vadovas Aleksandras Dobryninas.

Dekano ir profesūros sveikinimai.

11.45 val. – Šventinė studentų ir dėstytojų nuotrauka Filosofijos fakulteto Bursų kieme.

12.00 val. – VU Filosofijos fakulteto bendruomenės narių: Orientalistikos centro doktoranto Justino Stankaus ir VU Studentų atstovybės Filosofijos fakultete fotografijos parodų atidarymas Filosofijos fakulteto 2 aukšto fojė.

• 12.20 val. – Religijos studijų studentų susitikimas su dėstytojais– 107 aud.

14.45 val. – Vilniaus universiteto dėstytojų, studentų ir alumnų eisena į Universiteto centrinių rūmų Didįjį kiemą nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30-16.30 val. – Iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija Universiteto Didžiajame kieme. Iškilmių nuotaiką kurstys: Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ (meno vadovas Albinas Kučinskas); Akademinis mišrus choras „Gaudeamus“ (meno vadovė Rasa Gelgotienė); Perkusijos studija „Afrikos būgnai“ (vadovas Gediminas Mačiulskis).

16.30 val. – Šv. mišios Vilniaus miesto akademinei bendruomenei Arkikatedroje bazilikoje.

18.00 val. – Vakaras su Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru (Šv. Jono g. 12).

Iki susitikimo renginiuose!