Prof. Terezos Obolevich paskaita 2017 04 03 [17-03-28]

VU Religijos studijų ir tyrimų centro kvietimu centre lankosi ir paskaitą skaitys Jono Pauliaus II popiežiškojo universiteto Krokuvoje Filosofijos fakulteto prodekanė profesorė sesuo habil. dr. Tereza Obolevich.

balandžio 3 d., 13.00 val.

VU Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9/1) 106 a. profesorė skaitys paskaitą*

Kapadokijos Tėvų filosofinė-teologinė sintezė

Kviečiame visus besidominčius!

***

Sesuo prof. dr. habil. Tereza Obolevich yra knygų Nuo onomatodoksijos iki estetikos. Aleksiejaus Losevo simbolio samprata (2011), Simbolis rusų kultūroje (2011), Rusų mintis Europoje. Recepcija, polemika, raida (2013), Rusų patristinio renesanso filosofija (2014), Tikėjimas ir protas rusų filosofijoje (2015) ir kt. autorė bei sudarytoja.

*Paskaita bus skaitoma lenkų kalba ir verčiama į lietuvių kalbą.