Tarptautinis doktorantų seminaras/diskusija [2016-05-24]

Vilniaus Universitetas

Religijos studijų ir tyrimų centras

Prof. Rita Šerpytytė

Kursas Šiuolaikinė italų filosofija

2016 m. gegužės 25 d. 18 val.

Filosofijos fakulteto 106 aud.

Tarptautinis doktorantų seminaras/diskusija*

Pranešimus skaitys ir diskutuos:

GIACOMO PEZZANO (Turino universiteto Filosofijos ir edukologijos katedros doktorantas. Darbo vadovas - prof. Gaetano Chiurazzi)

Pranešimo tema: “But in the End, why is Deleuze “Anti-Hegelian”? At the Root of the Hegel-Deleuze Affair”

LINA VALANTIEJŪTĖ (Vilniaus universiteto Filosofijos katedros doktorantė. Darbo vadovė - prof. Rita Šerpytytė)

Pranešimo tema: “Who is Homo Sacer? In Search of a Figure behind the Texts of Giorgio Agamben”

FEDERICO VIGLIONE (Turino universiteto Filosofijos ir edukologijos katedros magistrantas. Darbo vadovas - prof. Gianluca Cuozzo)

Pranešimo tema:  “Matter of Time: the Emergence of Ontology in Philosophy of Maurizio Ferraris”

Seminaras/diskusija vyks anglų kalba. Įėjimas laisvas.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

*Giacomo Pezzano ir Federico Viglione šiuo metu atlieka akademinę praktiką VU RSTC, (praktikos vadovė prof. Rita Šerpytytė)