Mokslo renginiai

Tarptautinis doktorantų seminaras/diskusija 2016

Vilniaus Universitetas Religijos studijų ir tyrimų centras

Prof. Rita Šerpytytė Kursas „Šiuolaikinė italų filosofija“

2016 m. gegužės 25 d. 18 val. Filosofijos fakulteto 106 aud.

Tarptautinis doktorantų seminaras/diskusija

Pranešimus skaitys ir diskutuos: GIACOMO PEZZANO* (Turino universiteto Filosofijos ir edukologijos katedros doktorantas. Darbo vadovas - prof. Gaetano Chiurazzi) Pranešimo tema:  “But in the End, why is Deleuze “Anti-Hegelian”? At the Root of the Hegel-Deleuze Affair”

LINA VALANTIEJŪTĖ (Vilniaus universiteto Filosofijos katedros doktorantė. Darbo vadovė - prof. Rita Šerpytytė) Pranešimo tema: “Who is Homo Sacer? In Search of a Figure behind the Texts of Giorgio Agamben”

FEDERICO VIGLIONE** (Turino universiteto Filosofijos ir edukologijos katedros magistrantas. Darbo vadovas - prof. Gianluca Cuozzo) Pranešimo tema:  “Matter of Time: the Emergence of Ontology in Philosophy of Maurizio Ferraris”

Seminaras/diskusija vyks anglų kalba. Įėjimas laisvas.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

* Giacomo Pezzano šiuo metu atlieka praktiką VU RSTC, praktikos vadovė prof. Rita Šerpytytė

** Federico Viglione šiuo metu atlieka praktiką VU RSTC, praktikos vadovė prof. Rita Šerpytytė